Müşteri Hizmetleri   +(212) 567-2267   info@thebestmanken.com

Bayan Vitrin Mankenleri

bayan boy vitrin mankeni
Kaliteli, prestijli ve etkileyici bir vitrin dekorasyonu için bayan vitrin mankeni ürünlerimizde uygun fiyat, hızlı teslimat bileşkesinde mağaza teşhirlerinizi en ideal şekilde planlayabilirsiniz. Bayan vitrin mankeni fiyatları ve teslimat süreleri hakkında 0212 567 22 67 numaralı müşteri hizmetlerimizden detaylı bilgi alabileceğinizi önemle hatırlatmak isteriz.

Spor, abiye ve klasik tekstil ürünleri sergilemek için tasarlanan bayan vitrin mankeni grubunda boya renklerine göre fiyat değişmeksizin krom veya altın kaplama durumunda güncel fiyatlarımız için bizleri arayınız.

Bayan Vitrin Mankeni Ürün Özellikleri
Renk Özellikleri: Ten, Siyah, Krom, Altın
Makyaj: İstenilen giyim türüne yüz makyajı
Tarz: Çekici ve çarpıcı görünüm
Stil: Tam Vücut
Yaş: Yetişkin bayan
Malzeme: Fiberglass(Cam Elyafı)
Menşei: Türk malı
Boy: 1.80 – 2.25 veya isteğe bağlı
Ağırlık: 11 kg
Ayak: 3 kg Cam veya Paslanmaz çelik isteğe bağlı
Ambalaj: Karton kutu

Mağaza teşhirlerinizde yeni açılışlar veya sezon başlangıcında elbise, gömlek, bluz ve tüm abiye kıyafetlerin manken üzerine hatasız giydirilmesi konusunda ekibimizden profesyonel yardım isteyebilirsiniz. Standart ürünlerin dışında farklı konseptler konusunda mağaza dekorasyonu odaklı kreatif tasarımlı, aktif görünümlü özellikle dinamik alışveriş merkezlerine çözümler üretmekteyiz. Özel hareket ve duruş fonksiyonlarına sahip özgün stillerde krom kaplama, altın veya dilediğiniz şekilde vücut makyajlı ürünler..

bayan vitrin mankeni shop giysili
at binen bayan vitrin mankeni
sportif bayan vitrin mankeni