Müşteri Hizmetleri   +(212) 567-2267   info@thebestmanken.com

Erkek Vitrin Mankenleri

erkek boy vitrin mankeni Erkek boy vitrin mankeni ürünleri tamamı ile kendi üretimimizdir. İstenilen özelliklerde ve ölçülerde tablalı veya tablasız olarak imal ederek satışa sunduğumuz erkek boy vitrin mankenlerini fiberglass(cam elyafı) malzemesinden üretmekteyiz. Çeşitlerimiz müşterilerimizden gelen istekler doğrultusunda istenilen renklerde üretilebilmektedir. Farklı mağaza konseptleri için aşağıda sunduğumuz ürün özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Erkek Vitrin Mankeni Üretim Parametreleri
Renk Özellikleri İsteğe bağlı
Fabrikadan direkt satış
Yüksek kalite ve ekonomik fiyat
İstenilen giyim türüne yüz makyajı
Tasarım çeşitliliği, farklı tasarım
Çekici ve çarpıcı görünüm
Stil: Tam Vücut
Yaş:Yetişkin Erkek
Malzeme: Fiberglass(Cam Elyafı)
Menşei: Türk malı
Boy: 1.80 – 2.25 veya isteğe bağlı
Ağırlık: 12 kg
Ayak: 3 kg Cam veya Paslanmaz çelik isteğe bağlı
Ambalaj: Karton kutu

Erkek tam boy vitrin mankeni ürünlerimiz, kolayca giydirilmek ve çıkarılmak üzere uluslararası standartlara göre tasarlanmış olduğundan dolayı son derece elverişli bir kullanım imkanı sunmaktadır. Uzun bir zaman sonrasında bile ürünlerimiz üzerinde hiç bir şekilde kendiliğinden boyada sararma ve solma asla olmamaktadır. Erkek Vitrin mankeni kategorisinde bulunan tüm modellerimiz ilk gün ki formunda yeniliğinde uzun yıllar boyu rahatlıkla kullanılabilir.

Ürün gurubumuzda birbirinden farklı özelliklerde ve fonksiyonlarda olmak üzere, tam olarak 16 (onaltı) farklı erkek vitrin mankeni çeşidimiz bulunmaktadır. The Best Manken Müşteri Hizmetlerine 0212 567 22 67 numaralı telefondan ulaşarak fiyatlar ve teslimat süreleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

bisiklete binen erkek manken imalat
bisiklete binen erkek manken vitrinde
krom vitrin mankeni