Müşteri Hizmetleri   +(212) 567-2267   info@thebestmanken.com

Gelinlik Vitrin Mankeni

gelinlik-vitrin-mankeniGelinlik vitrin mankeni yeni model.. 2014 model gelinlik vitrin mankeni modelimiz gelinlik sunumuna yeni bir trend getirmektedir. Özel başlığı ve aparatı sayesinde artık gelinlik modelinde duvağı sergilemeniz artık sorun değil. Yeni modelimiz hakkında fiyat ve teslimat süreleri hakkında bilgi almak için the best manken müşteri hizmetlerine (0212) 567-2267 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Gelinlikçiler için özel olarak tasarladığımız gelinlik vitrin mankeni vitrininizde ve gelinliğin üzerinde sergileme imkanı bulamadığınız taç veya duvak gibi gelinlik aksesuarlarının manken üzerinde kolayca sergilemenizi sağlamaktadır. Şimdiye kadar sorun olabilen taç ve duvak sergileme artık mağazanızda bulunacak the best manken markalı gelinlik vitrin mankeni ile mümkün olabiliyor.

Gelinlik vitrin mankenini diğer vitrin mankenlerinden ayıran en önemli unsur özel aparat sayesinde taç ve duvağın kolaylıkla sergilenebilmesidir. Üretim de kullandığımız fiberglass polyester malzeme ürünün birinci sınıf kalitede olmasını sağlamaktadır. Gelinlik vitrin mankeninin the best manken fabrikasında üretildiğini hatırlatmak isteriz.