Müşteri Hizmetleri   +(212) 567-2267   info@thebestmanken.com

Vitrin mankeni restorasyon

vitrin-mankeni-tamiriMağazanızda bulunan eski veya hasar görmüş vitrin mankenler the best manken tarafından adresinizden alınarak en kısa süre içinde onarılarak tekrar adresinize teslim edilmektedir. Vitrin mankeni tamiri işleriniz atölyemizde itina ve hassasiyet ile yapılmaktadır. Vitrin mankenlerinizin kırılan parmakları yada kolları tarafımızdan tekrar onarılarak, mankeninizin orijinal rengiyle eşleşen fırın boya yöntemi ile tekrar eski formuna kavuşturmaktayız.
Dilerseniz mağazanızın vitrini çarpıcı şekilde değiştirebiliriz. Mankenlerinizi restore ederek yenileyebiliyoruz. Vitrin mankeni restorasyonu ( vitrin mankeni yenileme) işlemi genelde eskiyen ve renkleri solan mankenler, ufak tefek kırıkları bulunan mankenler veya isteğinize bağlı olarak vitrin mankeninizin renklerini değiştirmek amaçlı olarak yapılabilir.

Mağazanızda bulunan vitrin mankenlerinin renklerini dilediğiniz bir biçimde geliştirebiliyoruz. Restore edilen vitrin mankenleri adeta yepyeni bir görünüm kazanmaktadır. Vitrin mankeni restorasyon ve yenileme işlemi mağazanızın kaynaklarının etkin ve verimli bir şekilde kullanarak tasarruf etmenizi sağlamaktadır. Vitrin mankeni restorasyon çalışmalarımızda kullandığımız tüm manken malzemeleri ve yardımcı malzemeler, vitrin mankeni üretiminde kullandığımız hammaddeler ile birebir aynı olduğundan restorasyon sonunda vitrin mankeniniz son derece kaliteli bir görünüm kazanmaktadır.

Vitrin Mankeni Tamiri ve Restorasyon Çalışmalarımız
Yeniden boyamak
Kırıkları gidemek
Yıpranmış görünümün ortadan kaldırılması gençleştirme
Renk değişimi,ten
Makyaj değişimi
Saç stili değişikliği
Vitrin mankeni tamiri veya vitrin mankeni restorasyon ihtiyaçlarınız için; The best manken müşteri hizmetlerini 0212 567 2267 telefondan arayabilirsiniz. Vitrin mankeninizin en kısa süre içinde onarılacağına emin olabilirsiniz